Begagnade Apple iPhone 16e 8GB/512GB Vit
969,00 kr
Slut i lager
Guaranteed Safe Checkout
Features & Compatibility
Begagnad Apple iPhone 16e Grade A – Utmärkt Skick
Denna Apple iPhone 16e är begagnad och fullt testad. Enheten är tekniskt 100 % fungerande och i utmärkt skick.
Klass A betyder att iPhonen är i mycket snyggt skick, utan eller knappt synliga tecken på användning. Skärmen är ljusstark och ren, och alla funktioner fungerar som avsett.
Batteriet fungerar normalt och är lämpligt för daglig användning. Enheten har professionellt inspekterats och är redo för omedelbar användning.
Skick
Begagnad – Klass A
Teknisk status
100 % fungerande
Additional information
| EAN | 195950051551 |
|---|---|
| Tillverkarnummer | MD274ZD/A |
| Varumärke | Apple |
| Modell | iPhone 16e |
| Färg | Vit |
| RAM | 8GB |
| MINNE | 512GB |
| Främre kamera | 12MP |
| Bakre Kamera | 48MP |
| Schermresolutie | 2537 x 1170 |
| Skärmstorlek | 6.1″ |
| Grade | Grade A |
| Sim | Dual Sim |
| OS | iOS 18.3.6 |
| Processor | Apple A20 |
| Batteri | 4005mAh |
| Verbinding | 5G |
| Sim typ | Nano SIM |
| Vikt | 167g |
